O nás

Náš příběh tvoříte Vy. My jsme jen podpora a inspirace na nejlepší možné cestě za Vašimi cíli. Možná jste nadějný sportovec a hnacím motorem je být každý den o něco lepší. Je možné, že sport není Vaší silnou stránkou, ale vytvořil jste pro tenhle svět skvělý projekt a potřebujete spoustu energie na neustálé zdokonalování, a aby přicházely nové a nové nápady. Nebo pracujete na 200% a občas není čas ani na oběd, natož řešit zda objednané jídlo má všechny nutrienty v takovém poměru, aby mozek fungoval naplno celý den. Každý jsme jedinečný a nějak obohacujeme tento svět.  

 

Snímek obrazovky 2020-07-21 v 11.59.11

Věříme, že každý může žít dlouhodobě naplno. Bez ohledu na zátěž moderního světa. 

Stres je v dnešní době nevyhnutelný. Stejně tak jako kvalita životního prostředí nebo toxická expozice. Náš organismus se naštěstí jen tak z něčeho nesesype. Je to dokonalý stroj vybaven perfektními opravnými mechanismy. Ale náročná je pro něj kombinace negativních faktorů, zejména pak z dlouhodobého hlediska. Tlak dnešní doby občas brání našemu tělu v jeho přirozenosti a narušuje rovnováhu. A tak je nevyhnutelné mu občas pomoci rovnováhu navracet a nechat jej vydechnout.  

K tomu, abychom procházeli náš život s maximální vitalitou, stačí málo. A všichni máme po ruce jednoduché, ale maximálně potentní nástroje, které nás dokáží nastartovat a udržet na nekonečné vlně energie. Ano, mluvíme o mindset, nebo chcete-li přístupu k životu. Protože lidé, kteří následují určitý postup, přijmou jej za přirozený a naprogramují na něj svou mysl, jsou úspěšní. 

Snímek obrazovky 2020-07-21 v 11.59.11

To, čemu věříte, hraje klíčovou roli v tom, čeho chcete dosáhnout. 

I my v Trime následujeme holistický přístup – čtyřlístek opěrných bodů. Je to propojení myslipohybuzdravého spánku a zajištění kvalitní výživy pro tělo. Protože celek, v tomto případě my jako člověk, je tvořen z mnoha částí, které je třeba udržovat v rovnováze.

 

Snímek obrazovky 2020-07-21 v 11.59.11

Co vlastně děláme?

Naší misí je přinášet komplexní portfolio doplňků stravy podložené vědeckými studiemi, z těch nejkvalitnějších ingrediencí. Nechceme se na etiketách schovávat za podivné názvy. Není potřeba nikoho klamat, baví nás dělat věci dobře. Naše produkty milujeme, neboť je sami na sobě zkoušíme a dělají nám lepší život. Spolupracujeme s odborníky z celého světa, propojujeme vědecké podklady s holistickým přístupem k lidskému zdraví. Neustále hledáme inspiraci, zkoumáme metabolické dráhy v lidském těle a kombinujeme nutrienty tak, aby přesně odpovídaly potřebám a nárokům dnešní doby a byly maximálně vstřebatelné. A nezapomínáme ani na ekologický aspekt – protože i ten vychází z holistického přístupu.

 

Rádi bychom byli součástí momentu, až odkryjete hranice svých možností.

Objednávkou produktů to u nás nezačíná ani nekončí. Obraťte se, prosím na nás kdykoliv s dotazem na konkrétní nutrient, na jeho užívání nebo dávkování. Podívejte se na náš blog. Každý týden publikujeme edukativní obsah a pomáháme zákazníkům orientovat se nejen v problematice suplementace.