Immune & Vitality Pack

1 198 Kč –17 %
ZMA C
1 198 Kč –17 % 999 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
2.3.2021

Vitální znamená být plný života a energie, což jde ruku v ruce také s obranyschopností našeho organismu. Správné fungování těla nám zásadně  ovlivňuje dostatečný příjem vitamínů a minerálních látek. Tyto látky je výhodné vzájemně kombinovat, neboť se mnohdy jejich činnosti v těle podporují a deficit jedné může mít vliv na řadu dalších funkcí.

  • imunita Normální funkce imunitního systému
  • bilkoviny Antioxidační funkce
  • kosti Normální funkce cév, chrupavek, kostí, zubů, dásní a kůže
  • krev Podpora normální psychické činnosti a činnosti nervové soustavy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Do balíčku jsme zařadili kombinaci zinku, hořčíku, vitamínu B6 a vitamínu C, neboť společně přispívají k široké škále procesů v organismu, včetně tvorby buněčné energie a správně fungujícímu imunitnímu systému. Vitamín C má díky liposomální technologii až 20x vyšší vstřebatelnost oproti běžné formě, zinek a hořčík jsou v chelátové vazbě vyznačující se vysokou mírou biologické dostupnosti a vitamín B6 pomáhá směřovat hořčík do buněk. 

 

Hlavní benefity 

  • Vitamín C Přispívá k normální funkci imunitního systému, chrání tělo před infekcemi, podporuje obranyschopnost organismu a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Patří mezi silné antioxidanty, chrání buňky před volnými radikály tím, že je neutralizuje. Má významnou úlohu při tvorbě kolagenu a zvyšuje vstřebávání železa.
  • Zinek Přispívá k normální funkci imunitního systému a chrání buňky před oxidativním stresem. Účastní se syntézy bílkovin, DNA a kolagenu a přispívá tím k udržení normálního stavu kůže, vlasů a nehtů. Je nepostradatelný pro metabolismus kostní tkáně a zvyšuje novotvorbu kostních buněk. Přispívá k udržení normálního stavu testosteronu. Zinek je potřebný pro aktivaci řady enzymů, které se účastní syntézy a degradace sacharidů, mastných kyselin a bílkovin a podílí se na tvorbě inzulinu. Přispívá k udržení normálního stavu zraku.
  • Hořčík Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Je nepostradatelným aktivátorem řady enzymů a přispívá k normálnímu energetickému metabolismu. Hořčík přispívá k normální činnosti nervové soustavy a psychické činnosti. Hořčík přispívá k udržení normálního stavu kostí a zubů a normální činnosti svalů. Hořčík se podílí na procesu dělení buněk.
  • Vitamín B6 Přispívá k normální funkci imunitního systému. Podílí na syntéze neurotransmiterů jako serotonin, dopamin nebo noradrenalin a ovlivňuje psychickou činnost organismuPřispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamin B6 se významně podílí na normální činnosti energetického metabolismu.
  

 

Složení vitamínu C v 1 kapsli:

LipoCellTech™ Vitamin C 250mg, tj. 375% RHP(referenční hodnoty příjmu), kapsle: Hydroxypropylcelulóza. 

 

Složení

Bysglycinát hořečnatý, citrát hořečnatý, inulin, stearan hořečnatý, bisglycinát zinečnatý, veganská kapsle: hydroxypropylmethyl celuóza 

  3 kapsle obsahují % RHP *
Hořčík 300 mg  80%
Zinek 10 mg 100%
B6 1,5 mg 107%

 *RHP = referenční hodnota příjmu

  

 

Často kladené dotazy k produktu

 

Jak dávkovat vitamín C v případě nemoci?

Doporučená denní dávka je stanovena 90mg pro muže, 75mg pro ženy. V případě nemoci, zranění, kouření, nadměrné fyzické námahy, dlouhodobého stresu a dalších situací způsobujících organismu zátěž v podobě oxidativního stresu, je pak vhodné toto doporučené množství navýšit..

Užívat na lačno nebo s jídlem?

Zinek, hořčík a B6 je nutné užívat na lačno. Je možné užívat cca 45 minut před snídaní nebo naopak 2 hod po posledním jídle. Výhodné je užívat před spaním, tělo tak může v klidu využít přísun těchto živin k opravě tkání a svalů, může syntetizovat hormony a také zajistí lepší kvalitu spánku. Nedoporučuje se kombinovat s vápníkem a potravinami bohatými na tento minerál (například mléko a mléčné produkty), neboť vápník ovlivňuje biologickou dostupnost zinku. Vitamín C užít kdykoliv během dne a dostatečně zapít vodou.

Proč je výhodné užívat kombinaci hořčík, zinek a B6?

Zinek, hořčík i vitamín B6 patří k nejvíce deficitním látkám. Jejich kombinace v tomto produktu byla speciálně vytvořena v patentované koncentraci tak, aby poskytla maximum z benefitů všech těchto prvků. Původně byla navržena pro sportovce, neboť nadměrná fyzická aktivita zvyšuje potřebu všech těchto nutrientů. Adekvátní příjem ve vyváženém poměru je ideálním prostředkem jak ztrátu doplnit a podpořit regeneraci těla. 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: