Immune Defence Pack

998 Kč –20 %
packageZnC
998 Kč –20 % 799 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
2.3.2021

Perfektní kombinace látek na podporu obranyschopnosti organismu. Náš imunitní systém je neustále zaneprázdněn, aby bránil tělo proti antigenům přicházejícím z vnějšího i vnitřního prostředí. Zejména v chladných měsících roku dochází ještě k většímu zatížení naší imunity, a proto je vhodné její funkci podpořit vhodnými nutrienty.

  • imunita Normální funkce imunitního systému
  • bilkoviny Antioxidační funkce
  • kosti Normální funkce cév, chrupavek, kostí, zubů, dásní a kůže
  • krev Normální stav kůže, vlasů a nehtů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Do balíčku jsme vybrali 2 výkonné podpůrce imunitního systému. Vitamín C, který má díky liposomální technologii až 20x vyšší vstřebatelnost oproti běžné formě a zinek v chelátové vazbě, která zajišťuje vysokou míru vstřebatelnosti. Při suplementaci zinkem se v těle může snižovat hodnota mědi, proto jedna kapsle obsahuje kromě 15mg zinku (bysglycinát zinku) také 250 µg mědi (bysglycinát mědi). 

 

Hlavní benefity 

  • Vitamín C Přispívá k normální funkci imunitního systému, chrání tělo před infekcemi, podporuje obranyschopnost organismu a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Patří mezi silné antioxidanty, chrání buňky před volnými radikály tím, že je neutralizuje. Má významnou úlohu při tvorbě kolagenu a zvyšuje vstřebávání železa.
  • Zinek Přispívá k normální funkci imunitního systému a chrání buňky před oxidativním stresem. Účastní se syntézy bílkovin, DNA a kolagenu a přispívá tím k udržení normálního stavu kůže, vlasů a nehtů. Je nepostradatelný pro metabolismus kostní tkáně a zvyšuje novotvorbu kostních buněk. Přispívá k udržení normálního stavu testosteronu. Zinek je potřebný pro aktivaci řady enzymů, které se účastní syntézy a degradace sacharidů, mastných kyselin a bílkovin a podílí se na tvorbě inzulinu. Přispívá k udržení normálního stavu zraku.
  

 

Složení vitamínu C v 1 kapsli:

LipoCellTech™ Vitamin C 250mg, tj. 375% RHP(referenční hodnoty příjmu), kapsle: Hydroxypropylcelulóza. 

 

Složení zinku:

Inulin, bisglycinát zinečnatý, bisglycinát měďnatý, stearan hořečnatý, veganská kapsle: hydroxypropylmethyl celuóza

  1 kapsle obsahuje % RHP *
Zinek 15 mg  150%
Měď 250 µg 25%

 *RHP = referenční hodnota příjmu

  

 

Často kladené dotazy k produktu

 

Jak užívat vitamín C?

Ideálně ráno na lačno. Pokud působí zažívací potíže, lze jej užít bez problémů i s jídlem. Nedoporučuje se užívat před spaním, citlivějším osobám by mohl narušit proces usínání.


Jak dávkovat vitamín C v případě nemoci?

 

Doporučená denní dávka je stanovena 90mg pro muže, 75mg pro ženy. V případě nemoci, zranění, kouření, nadměrné fyzické námahy, dlouhodobého stresu a dalších situací způsobujících organismu zátěž v podobě oxidativního stresu, je pak vhodné toto doporučené množství navýšit. Vitamín C je považován za bezpečný a předávkování není možné. Na rozdíl od vitamínu A a D se v těle neukládá do zásoby. Je to látka ve vodě rozpustná, nevyužitý nadbytek tělo vyloučí, a proto je potřeba zajistit pravidelný příjem. 

Kdy a jak mám užívat zinek?

Zinek je nutné užívat na lačno, jeho vstřebatelnost společně s jídlem je nízká. Ideálně cca 45 minut před snídaní nebo naopak 2 hodiny po večeři. Je možné ho užívat také před sportovním výkonem, pokud uplynuly alespoň 2 hodiny od posledního jídla. Vstřebatelnost zinku je velmi snížena fytáty, vlákninou, železem a alkoholem. 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: